Szybka ulga w hemoroidach

Hemoroidy można leczyć produktem HemoClin o udowodnionej skuteczności.

Jak można leczyć hemoroidy?


HemoClin! Skutecznie leczy hemoroidy - prosimy wybrać jeden z naszych produktów HemoClin pokazanych niżej lub na panelu po prawej stronie.

 

HemoClin Żel - kojący żel przynoszący szybką ulgę w dolegliwościach odbytu. Pobudza naturalny proces gojenia i wzmacnia tkankę, lecząc wewnętrzne hemoroidy.

 

HemoClin Spray - kojący spray przynoszący szybką ulgę w dolegliwościach odbytu. Bezdotykowa aplikacja do leczenia zewnętrznych hemoroidów.


HemoClin to rewolucyjny produkt, który bezpośrednio łagodzi dolegliwości związane z hemoroidami, pęknięciami odbytu oraz innymi okolicy odbytu, takimi jak nadwrażliwość i swędzenie. Produkt ten zawiera przezroczysty żel z opatentowanym kompleksem Bio-Active Bacterial Blocker (kompleks 2QR), który blokuje rozwój szkodliwych drobnoustrojów i pobudza naturalny proces gojenia. Korzyści z zastosowania kompleksu 2QR/ Bio-Active Bacterial Blocker:


- Nie zabija wszystkich bakterii, ale blokuje szkodliwe działanie "złych" bakterii, pozwalając na działanie "dobrych" bakterii.

- Nie ma niekorzystnego wpływu na komórki własne organizmu.

- Przyspiesza naturalny proces gojenia

- Nie wywołuje oporności

- Nie wywiera niekorzystnych działań niepożądanych


Aby produkt HemoClin działał jeszcze szybciej, sugerujemy przestrzeganie zdrowego stylu życia obejmującego odpowiednie odżywianie się, wypróżnianie i higienę okolicy odbytu (patrz zapobieganie).


HemoClin jest odpowiednim preparatem do stosowania w ciąży i okresie karmienia piersią, ale ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem, położną lub farmaceutą przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w czasie ciąży i karmienia piersią.


Już dziś może Pan/Pani zacząć leczenie hemoroidów produktami HemoClin Żel i/lub HemoClin Spray.